Álláshirdetés

A mai cikk nem cikk lesz, hanem egy állásajánlat, azaz két állásajánlat. Keresünk:

1 fő szoftver konzulens-t:

Feladatok:

  • saját fejlesztésű ERP rendszer pénzügyi, könyvelési moduljainak konzulensi támogatása
  • konzulensi ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • ERP szoftver tanácsadói feladatok ellátása
  • ügyféllátogatások, ügyfélkapcsolatok gondozása
  • saját fejlesztésű kontrolling és üzleti tervező rendszer termékgazda feladatok ellátása
  • szoftver értékesítési munka támogatása
  • részvétel pénzügyi, könyvelési, kontrolling és üzleti tervező tanácsadói projektek lebonyolításában

Az ideális jelölt:

  • pénzügyi, vagy számviteli felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • pénzügyi, számviteli és kontrolling tapasztalattal egyaránt rendelkezik
  • minimum 3 éves tapasztalata van, amit vagy pénzügyi, vagy számviteli területen szerzett
  • ERP rendszerekben felhasználói tapasztalatokat szerzett
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik szóban és írásban
  • magabiztosan kezeli az irodai alkalmazásokat (Word, Excel, Powerpoint)
  • beszél angolul, a német, a francia, vagy az olasz nyelv ismerete előnyt jelent
  • proaktav és kreatív
  • csapatjátékos
  • B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik

Amit ajánlunk:

  • kihívásokkal teli, változatos munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes bérezés
  • előrelépési lehetőség
  • cégautó használat

A másik állásajánlat pedig inkább az értékesítéshez kapcsolódik. Keresünk:

1 fő marketing és sales asszisztens-t

Feladatok:

  • szövegírás a cégcsoport (informatika) weboldalalira
  • termék marketing szövegek és ismertetők készítése
  • honlap készítési projektek koordinálása
  • honlap látogatottsági és értékesítési teljesítmény jelentések készítése
  • honlap optimalizálási javaslatok készítése
  • értékesítési munka támogatása
  • termék prezentációk készítése

  • kiválóan kezeli az irodai alkalmazásokat (Word, Excel, Powerpoint)
  • beszél angolul
  • proaktív és kreatív
  • nem idegen tőle az informatika világa

Ha valamelyik ajánlat felkeltette az érdeklődésedet, akkor küldj e-mailt nekem (a levél tárgyában jelöld meg a megpályázni kívánt pozíciót), amiben csatolod magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet. Köszönöm!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása